Редакційна колегія Наукового вісника Мукачівського державного університету. Серія «Педагогіка та психологія» інформує авторів про проведення конкурсу!

Умови конкурсу

З-поміж усіх прийнятих до публікації статей наступного номера редакцією будуть відібрані 3 (три) найкращі наукові роботи.

Авторському складу буде виплачена грошова винагорода у розмірі 500 грн, а також повернені кошти за сплачений публікаційний внесок.

Головні критерії відбору

  • Стаття має відповідати статусу та науковому профілю видання.
  • Новизна та актуальність ідей.
  • Наукова та фактична достовірність поданого матеріалу.

Наукові напрями

  • педагогічні та психологічні науки.

Куди надсилати роботи?

Надсилайте рукописи на електронну пошту видання info@pp-msu.com.ua або через кнопку на сайті журналу «Подати статтю».

ВАЖЛИВО! У межах одного номера не можуть бути прийняті до публікації відразу 2 статті з однаковим авторським складом (одним і тим самим співавтором)! Надіслана друга наукова праця може бути розміщена на сторінках видання з тими ж умовами до публікації лише в наступному випуску.

Більш детально про усі спеціальності видання, публікаційні умови та іншу інформацію можна переглянути на сайті журналу: https://pp-msu.com.ua/uk

Редакція Наукового вісника Мукачівського державного університету. Серія «Педагогіка та психологія» буде рада співпраці з українськими та зарубіжними науковцями!Редакція журналу вітає переможців!

У рамках останнього опублікованого номера журналу (Том 7, № 3) було обрано 3 (три) найкращі наукові роботи. Переможцями стали:

  1. Ірина Степанівна Сагайдак, Тетяна Миколаївна Чорна, Олена Олександрівна Балагура, Валентина Петрівна Биховченко, «Особливості дистанційного навчання в сучасному українському освітньому просторі: практичний досвід ЗВО».
  2. Варвара Петрівна Черненко, Олена Сергіївна Грицюк, Наталія Григорівна Кирилаха, Тетяна Сергіївна Бриль, «Розвиток логічного мислення на креативних уроках інформатики з використанням технології розв’язування винахідницьких задач».
  3. Олена Анатоліївна Мірошниченко, «Психологічні передумови вікових відмінностей адаптації українських зимівників до умов життєдіяльності в Антарктиці».

Конкурс за оголошеними вище умовами продовжується, наступні 3 (три) найкращі роботи будуть відомі 1 січня.

Редакція журналу Наукового вісника Мукачівського державного університету. Серія «Педагогіка та психологія» щиро вітає та дякує за участь у конкурсі всім авторам наукових статей за наполегливу працю.

Запрошуємо всіх охочих долучитись до формування наступного номера!